Moderní nástěnná lampa chrom – Facil 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92442 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si... více informací »
Moderní nástěnná lampa chrom - Facil 1
Značka: QAZQA
399 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92442 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92442
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si nezaměnitelné kouzlo, které s sebou přináší řada Facil, a dejte každé místnosti trochu kouzla navíc! Ocelové svítidlo je dokončeno v lesklé chromové barvě. Tato nástěnná lampa je dodávána bez světelného zdroje, proto si velký světelný zdroj E27 G95 (max. 60 W) objednejte sami. Světelný zdroj s povrchovou úpravou goldline poskytuje pěkný efekt, i když lampa nesvítí. Lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky) pro vytvoření dokonalé atmosféry. Má výšku 8,5 cm a hloubku 13 cm. Montážní deska má průměr 6,6 cm a hloubku 2 cm. Série Facil je k dispozici v různých barvách a variacích.

Kvalitní a levný produkt Moderní nástěnná lampa chrom - Facil 1 od výrobce QAZQA jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách extra výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč.