Moderní nástěnná lampa černá se zlatem – VT 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103300 VT 1 Je perfektní nástěnné svítidlo do obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Jeho moderní... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá se zlatem - VT 1
Značka: QAZQA
489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103300 VT 1 Je perfektní nástěnné svítidlo do obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Jeho moderní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103300
VT 1 Je perfektní nástěnné svítidlo do obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Jeho moderní design zajišťuje, že se hodí do každého interiéru! Nástěnná lampa je vyrobena z oceli a je černá. Protože je vnitřek zlato zbarvený, získáte v místnosti efekt teplého světla. Stínidlo má průměr 17 cm a výšku 12 cm. Nástěnná lampa má celkovou výšku 20 cm, hloubku 20 cm a délku 17 cm. Montážní deska má výšku 2 cm a průměr 9,7 cm. Dokončíte VT 1 se světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Aby to bylo ještě útulnější, můžete lampu připojit ke stmívači. To není zahrnuto. VT 1 dodává vašemu interiéru atmosféru. Přesně to, co potřebujete!Tento akční a ve slevě výrobek máte možnost najít jednoduše na našich stránkách umístěný v sekci nastenna svitidla. Nyní si můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu.

Tento kvalitní produkt Moderní nástěnná lampa černá se zlatem - VT 1 od značky s dlouholetou historií QAZQA můžete nakoupit na našich stránkách se slevou! V akci za cenu 489 Kč.