Moderní nástěnná lampa černá s USB a čtvercovým černým odstínem – Zeno

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98373 Naše nástěnná lampa Zeno byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá s USB a čtvercovým černým odstínem - Zeno
Značka: QAZQA
1 715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98373 Naše nástěnná lampa Zeno byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98373
Naše nástěnná lampa Zeno byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní atmosféru. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v černé barvě s černým čtvercovým stínidlem a zlatým interiérem. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Lampa v digestoři potřebuje světelný zdroj s E27 až do maxima 60 Watt a flex rameno se hodí pro světelný zdroj pro GU10 dokončíte Zeno. Poznámka: tyto nejsou zahrnuty, ale můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampu lze také ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) .Tento Zeno se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černý stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici.Exkluzivní výrobek Moderní nástěnná lampa černá s USB a čtvercovým černým odstínem – Zeno je k získání nyní na webu v sekci nastenna svitidla. Získejte nové kusy z naší rubriky za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA prodává skvělý sortiment.

Kvalitní a oblíbený výrobek Moderní nástěnná lampa černá s USB a čtvercovým černým odstínem - Zeno od dodavatele s dobrým jménem QAZQA jde koupit u nás teď za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 1 715 Kč.