Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98352 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled.... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98352 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98352
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v černé barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černé stínidlo v kombinaci s černým svítidlem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Tento unikátní produkt Moderní nástěnná lampa černá s máte možnost najít pohodlně tady u nás ve známé sekci nastenna svitidla. Najděte si ostatní produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.

Unikátní a žádaný produkt Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem - Brescia od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 905 Kč.