Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98352 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98352 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98352
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v černé barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černé stínidlo v kombinaci s černým svítidlem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici! Ve slevě kus jde koupit snadno tady na stránkách zařazený v rubrice nastenna svitidla. Získejte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka QAZQA vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Neodolatelný produkt Moderní nástěnná lampa černá s černým odstínem - Brescia od výrobce se zárukou kvality QAZQA snadno seženete v naší internetové nabídce za rozumné peníze. Levně za 1 219 Kč.