Moderní nástěnná lampa černá nastavitelná – Chantal

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103693 Velmi pěkná nástěnná lampa do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Chantal je černá moderní... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá nastavitelná - Chantal
Značka: Trio Leuchten
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103693 Velmi pěkná nástěnná lampa do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Chantal je černá moderní...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103693
Velmi pěkná nástěnná lampa do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Chantal je černá moderní nástěnná lampa vyrobená z oceli s látkou. Má výšku 28 cm, délku 28 cm a šířku 147,5 cm. Montážní deska má výšku 10 cm, hloubku 3 cm a délku 5,5 cm. Stínidlo má průměr 28 cm a výšku 18 cm. Chantal je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Nástěnná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. S nastavitelným ramenem Chantal se rozhodnete, kam chcete, aby světlo svítilo, ideální například pro snadné čtení knihy v posteli! Moderní nástěnná lampa Chantal by neměla chybět ve vašem interiéru! Kvalitní a velmi žádaný produkt Moderní nástěnná lampa černá nastavitelná je k získání rovnou tady a teď na našem webu v populární kategorii nastenna svitidla! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu!

Hodně prodávaný kus Moderní nástěnná lampa černá nastavitelná - Chantal od populární značky Trio Leuchten můžete najít nyní za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 819 Kč.