Moderní nástěnná lampa černá IP55 vč. 1 x GU10 – Franca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97324 Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá IP55 vč. 1 x GU10 - Franca
Značka: QAZQA
869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97324 Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97324
Aby byla vaše zahrada, terasa nebo dokonce koupelna v záři reflektorů, je tato nástěnná lampa Franca tou nejlepší volbou! Černá barva je velmi nadčasová, takže si z této lampy můžete užívat roky. Lampa je dodávána včetně stmívatelného světelného zdroje GU10 s maximem 400 lumenů. Přepínačem se světelný zdroj ztlumí v Kelvinech mezi 2700K až 4000K. Lampa je ve skutečnosti ideální pro vaši zahradu, i když také vypadá pěkně v koupelně nebo v kanceláři. Poznámka: tato nástěnná lampa není stmívatelná, takže je vhodná pro funkční osvětlení. Má průměr 9 cm a výšku 12,5 cm. Hloubka lampy je 10,5 cm. Díky hodnotě IP IP55 je odolný proti stříkající vodě. Skutečný must-have! Velmi prodávaný kus Moderní nástěnná lampa černá IP55 vč. 1 x GU10 – Franca máte možnost koupit taky na stránkách v populární sekci venkovni nastenne svetlo! Nyní koupíte unikátní kousky z této známé sekce ve výhodné akci. Oblíbený výrobce QAZQA pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Moderní nástěnná lampa černá IP55 vč. 1 x GU10 - Franca od našeho známého výrobce QAZQA jde získat zrovna za skvělou cenu! Výhodně za cenu 869 Kč.