Moderní nástěnná lampa černá 2-světla s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103123 Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly!... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá 2-světla s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103123 Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103123
Nástěnná lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo haly! Dva světelné body vypadají jako dvě zářící květiny na zdi. Lampa je vyrobena z černé oceli se sklem, sklo má kouřový efekt, který v místnosti vytváří krásný světelný efekt. Athény mají celkovou výšku 41 cm, hloubku 14,5 cm a délku 23 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Každý ze skleněných odstínů má průměr 10 cm. Nástěnnou lampu doplníte 2 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to objednat. Atény jsou stmívatelné pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Velmi atraktivní nástěnná lampa s moderním okrajem. Atény jsou nástěnná svítidla, která hledáte!

Zajímavý výrobek Moderní nástěnná lampa černá 2-světla s kouřovým sklem - Atény od značky QAZQA je k dispozici online za příznivou cenu. Aktuálně stojí u nás 1 149 Kč.