Moderní nástěnná lampa černá 15,5 cm – Facile

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102461 Krásná díky své jednoduchosti, to je Facile! Tato nástěnná lampa je vyrobena z oceli a je... více informací »
Moderní nástěnná lampa černá 15
Značka: QAZQA
489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102461 Krásná díky své jednoduchosti, to je Facile! Tato nástěnná lampa je vyrobena z oceli a je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102461
Krásná díky své jednoduchosti, to je Facile! Tato nástěnná lampa je vyrobena z oceli a je černá, díky čemuž je krásná a nadčasová. Má výšku 15,5 cm, hloubku 10 cm a délku 9 cm. Montážní deska má průměr 9 cm a výšku 2,5 cm. Tento výrobek je dodáván bez světelného zdroje. Musíte si tedy sami objednat světelný zdroj pro montáž E27 (max. 40 W). Nejlepší je samozřejmě, pokud je to také pěkný světelný zdroj, například světelný zdroj s kouřovým sklem, jantarovým sklem nebo s barevným zpětným zrcátkem. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Nástěnná lampa Facile je ideální do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Tento výrobce atmosféry by neměl chybět ve vašem interiéru!

Akční a ve slevě kus Moderní nástěnná lampa černá 15,5 cm - Facile od spolehlivého výrobce QAZQA máte možnost koupit momentálně v naši nabídce skutečně levně. Nabídky již od 489 Kč.