Moderní nástěnná lampa bílá včetně LED – Plomp

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98406 Plomp je velmi jedinečné nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, což je velmi zvláštní. Tato lampa je... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá včetně LED - Plomp
Značka: QAZQA
2 309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98406 Plomp je velmi jedinečné nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, což je velmi zvláštní. Tato lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98406
Plomp je velmi jedinečné nástěnné svítidlo! Má vlnité tvary, což je velmi zvláštní. Tato lampa je skutečným poutačem ve vašem obývacím pokoji nebo ve vaší hale! Má celkovou délku 46 cm a výšku 28 cm. Hloubka je 4,5 cm. Lampa se skládá z integrované LED (nevyměnitelné). S 800 lumeny a 2700 Kelviny jde o nástěnné svítidlo s vysokou svítivostí. Průměrně vydrží 30 000 hodin hoření. Poznámka: tato lampa není stmívatelná! Plomp je vhodný pouze pro funkční osvětlení v domě. Doplňte svůj interiér tímto Plomp.
Akční výrobek Moderní nástěnná lampa bílá včetně dostanete právě teď tady na webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží z této populární rubriky za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka pro vás vyrábí vynikající zboží Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kvalitních produktů od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Moderní nástěnná lampa bílá včetně LED - Plomp snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě levně. Ceny od 3309.00 Kč. 2 309 Kč.