Moderní nástěnná lampa bílá – Transfer 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91066 Minimalistické nástěnné svítidlo vyrobené z hliníku v bílé barvě. Díky otvorům na obou... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Transfer 2
Značka: QAZQA
795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91066 Minimalistické nástěnné svítidlo vyrobené z hliníku v bílé barvě. Díky otvorům na obou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91066
Minimalistické nástěnné svítidlo vyrobené z hliníku v bílé barvě. Díky otvorům na obou stranách se na stěny promítá atmosférické pastevní světlo. Lampa se skvěle hodí do jídelny, pracovny, ložnice nebo obývacího pokoje. Je stmívatelný (stmívač není součástí balení), takže si můžete vytvořit dokonalou atmosféru sami. Lampa má hloubku 12,3 cm, výšku 9,7 cm a délku 9,7 cm. Montážní deska má délku 9,7 cm a šířku 9,7 cm. Tuto nástěnnou lampu 2 můžete doplnit objednáním světelného zdroje, který se hodí do svítidla G9 (max. 40 W). S Transfer 2 získáte pěkný kus moderního osvětlení s luxusním vzhledem.

Kvalitní a oblíbený výrobek Moderní nástěnná lampa bílá - Transfer 2 od spolehlivé značky QAZQA lze zakoupit právě za super peníze! Pouze nyní za 795 Kč.