Moderní nástěnná lampa bílá – Slam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102878 Tato hliníková nástěnná lampa Slam je nadčasově dokončena v bílé barvě s kulatým... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Slam
Značka: QAZQA
335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102878 Tato hliníková nástěnná lampa Slam je nadčasově dokončena v bílé barvě s kulatým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102878
Tato hliníková nástěnná lampa Slam je nadčasově dokončena v bílé barvě s kulatým tvarem. Má výšku 26,2 cm a průměr 5,6 cm. Doplníte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 Watt. Poznámka: tento světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Poskytuje rozptýlené světlo na vaší zdi. Nejlepšího efektu dosáhnete, když připojíte dva nebo tři vedle sebe! Tento Slam je perfektní základní lampa do haly nebo do moderního obývacího pokoje. Můžete jej také ztlumit nástěnným vypínačem na zdi (externí stmívač). Vytvořte si doma nadčasovou atmosféru s naším Slamem! Tento kvalitní a levný produkt pořídíte nyní na našem webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Nyní si můžete vybrat nové výrobky z naší kategorie za super cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další kvalitní zboží od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Moderní nástěnná lampa bílá - Slam od kvalitní společnosti QAZQA pořídíte u nás výhodně. Cena od 335 Kč.