Moderní nástěnná lampa bílá se šedým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98320 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Je to praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá se šedým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98320 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Je to praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98320
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Je to praktické a stylové nástěnné svítidlo v krásné bílé barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Doplňte Bresciu světelným zdrojem pro kování E27. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Šedé stínidlo v kombinaci s bílým svítidlem dodá vašemu interiéru klid. Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Hodně povedený výrobek lze získat prostě tady na našich stránkách v kategorii nastenna svitidla. Nyní můžete najít skvělé produkty z této populární sekce jednoduše online. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Moderní nástěnná lampa bílá se šedým odstínem - Brescia naleznete zde teď levně. Nabídka od 1099.00 Kč! 1 219 Kč.