Moderní nástěnná lampa bílá s černým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98318 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá s černým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98318 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98318
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v bílé barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Černé stínidlo v kombinaci s bílým svítidlem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Hodně povedený výrobek máte možnost koupit přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii nastenna svitidla. Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu.

Tento velmi oblíbený kus Moderní nástěnná lampa bílá s černým odstínem - Brescia snadno seženete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Nabídka od 1129.00 Kč 1 219 Kč.