Moderní nástěnná lampa bílá s bílým odstínem – Brescia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98319 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá s bílým odstínem - Brescia
Značka: QAZQA
1 405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98319 Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98319
Pojďme moderní! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi moderní vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo v bílé barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Šedé stínidlo v kombinaci s bílým svítidlem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!

Vynikající kousek Moderní nástěnná lampa bílá s bílým odstínem - Brescia od této skvělé značky QAZQA snadno můžete najít tady teď za parádní cenu. Pouze nyní za 1 405 Kč.