Moderní nástěnná lampa bílá – Gypsy Suki

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102699 Gypsy Suke je super nadčasová nástěnná lampa, která se hodí do každého interiéru. Tato... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Gypsy Suki
Značka: QAZQA
1 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102699 Gypsy Suke je super nadčasová nástěnná lampa, která se hodí do každého interiéru. Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102699
Gypsy Suke je super nadčasová nástěnná lampa, která se hodí do každého interiéru. Tato bílá nástěnná lampa je vyrobena ze sádry s ocelí. Má velikost 14 cm na výšku, 28 cm na délku a 14 cm do hloubky. Montážní deska má délku 28 cm, šířku 14 cm a hloubku 2,5 cm. Gypsy Suka je vybaven světelným zdrojem s výbojkou E14 (25 W), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Gypsy Suka je nástěnná lampa, která se perfektně hodí do obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Už neváhejte!Tento velmi žádaný kousek Moderní nástěnná lampa bílá – Gypsy Suki máte možnost nakoupit bez problémů na našem webu v kategorii nastenna svitidla! Nyní pořídíte parádní zboží z této populární kategorie za výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Moderní nástěnná lampa bílá - Gypsy Suki od top značky QAZQA můžete nakoupit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Momentálně k dispozici za 1 009 Kč.