Moderní nástěnná lampa bílá – Gypsy Rampa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102704 Gypsy Rampa je moderní elegantní nástěnná lampa. Díky svému stylovému tvaru rychle... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Gypsy Rampa
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102704 Gypsy Rampa je moderní elegantní nástěnná lampa. Díky svému stylovému tvaru rychle...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102704
Gypsy Rampa je moderní elegantní nástěnná lampa. Díky svému stylovému tvaru rychle přitahuje pozornost. Nástěnná lampa je vyrobena ze sádry a je bílá. Má výšku 30 cm, délku 8 cm a hloubku 13,5 cm. Montážní deska má velikost 15 cm na výšku, 8 cm na délku a 5,5 cm do hloubky. Tato nadčasová nástěnná lampa je doplněna světelným zdrojem s výbojkou G9 (25 Watt), který si musíte ještě objednat zvlášť. Nástěnná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Dopřejte svému obýváku, chodbě nebo ložnici moderní nádech s touto krásnou Gypsy Rampa.
Neodolatelný produkt Moderní nástěnná lampa bílá – Gypsy jde sehnat rovněž na webu v oblíbené kategorii nastenna svitidla. Vyberte si další produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kousky značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Moderní nástěnná lampa bílá - Gypsy Rampa od společnosti QAZQA snadno můžete sehnat u nás nyní v akci. Aktuálně za 365 Kč.