Moderní nástěnná lampa bílá – Colja Novo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103327 Colja Novo je stylová a atmosférická nástěnná lampa. Jeho elegantní design zajišťuje, že se perfektně... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Colja Novo
Značka: QAZQA
675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103327 Colja Novo je stylová a atmosférická nástěnná lampa. Jeho elegantní design zajišťuje, že se perfektně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103327
Colja Novo je stylová a atmosférická nástěnná lampa. Jeho elegantní design zajišťuje, že se perfektně hodí do moderního interiéru. Umístěte nástěnnou lampu proti bílé zdi tak, aby svítidlo vypadalo efektivně se stěnou. Lampa je vyrobena ze sádry a je povrchově upravena bílou barvou. Má hloubku 6 cm, výšku 16 cm a délku 10 cm. Dokončete však nástěnnou lampu světelným zdrojem s objímkou G9 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Protože osvětlení je proti zdi a vyzařuje světlo nahoře i dole, získáte na zdi pěkný efekt žehlení. Colja Novo je perfektní nástěnná lampa do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Udělejte to doma útulně a stylově s touto krásnou nástěnnou lampou!

Vynikající výrobek Moderní nástěnná lampa bílá - Colja Novo originál od značky QAZQA snadno můžete najít zrovna za příznivou cenu. Zrovna teď v akci za 675 Kč.