Moderní nástěnná lampa bílá – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102678 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Dává příjemné světlo... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá - Baleno II
Značka: QAZQA
835 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102678 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Dává příjemné světlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102678
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Dává příjemné světlo pastvy podél zdi. Super krásná, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 7 cm široký, 9,2 cm hluboký a 16 cm vysoký. Použitý plast, bílá barva a tvar dodávají lampě elegantní nádech, takže se nejlépe hodí do moderního prostředí. Baleno II je vzhledem k hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej umístit také do koupelny. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi ho! Tento žádaný výrobek pořídíte právě nyní tu na stránkách v oblíbené rubrice venkovni nastenne svetlo! Vyhledejte si skvělé produkty ve zmiňované sekci ve slevě. To ale ovšem není vše, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Moderní nástěnná lampa bílá - Baleno II od populárního výrobce QAZQA můžete nakoupit zde nyní za parádní cenu. Nyní pořídíte za super cenu 835 Kč.