Moderní nástěnná lampa bílá a ocel s lampičkou na čtení – Renier

Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 104495 Renier je stylové nástěnné svítidlo se dvěma světelnými body, super praktické! Je vyrobena z... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá a ocel s lampičkou na čtení - Renier
1 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 104495 Renier je stylové nástěnné svítidlo se dvěma světelnými body, super praktické! Je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA Professional
Produkt číslo: 104495
Renier je stylové nástěnné svítidlo se dvěma světelnými body, super praktické! Je vyrobena z oceli s plastem a povrchově upravena ocelí s bílým odstínem. Nástěnné svítidlo má hloubku 24,6 cm, výšku 34 cm a délku 18 cm. Montážní deska má hloubku 3 cm, výšku 15,7 cm a délku 10 cm. Renier má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 170 lumenů a 2700 Kelvinů, takže se skvěle hodí například jako světlo na čtení v ložnici. Renier je jedním z našich topperů, který by neměl chybět ve vašem interiéru!
Nejprodávanější produkt Moderní nástěnná lampa bílá a ocel lze zakoupit bezprostředně na stránkách ve známé kategorii nastenna svitidla. Najděte si ještě podobné výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka QAZQA svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další skvělé produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně prodávaný výrobek Moderní nástěnná lampa bílá a ocel s lampičkou na čtení - Renier od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA můžete pořídit u nás nyní téměř zdarma! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 809 Kč.