Moderní nástěnná lampa bílá 20 cm vč. LED 3stupňové stmívatelné – Bram

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103690 Bram má jednoduchý design, takže nástěnná lampa zcela zapadne do vašeho... více informací »
Moderní nástěnná lampa bílá 20 cm vč. LED 3stupňové stmívatelné - Bram
Značka: Trio Leuchten
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103690 Bram má jednoduchý design, takže nástěnná lampa zcela zapadne do vašeho...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103690
Bram má jednoduchý design, takže nástěnná lampa zcela zapadne do vašeho interiéru. Má výšku 8 cm, délku 20 cm a hloubku 4,8 cm. Montážní deska má výšku 6 cm, délku 12 cm a hloubku 3,5 cm. Bram je dodáván včetně nevyměnitelného LED osvětlení. Se světelným výkonem 2 700–6 000 Kelvinů a 850 lumeny je to skutečná síla! Naštěstí je nástěnná lampa stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. Když jednou stisknete vlastní spínač světla, získáte 100% (funkční) světlo, podruhé získáte 60% světla a potřetí získáte 30% (atmosférické) světlo. Pomocí stmívače můžete nastavit jas a teplotu barev podle svých představ. V průměru vydrží Bram 25 000 hodin hoření. Krásná moderní nástěnná lampa do pracovny, kanceláře nebo jídelny. Brad je přesně to, co hledáš!Vysoce kvalitní výrobek jde nakoupit právě teď tady na webu v oblíbené kategorii nastenna svitidla. Pořiďte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé kousky značky Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Trio Leuchten vás obohatí o velmi kvalitní sortiment

Tento akční a ve slevě kus Moderní nástěnná lampa bílá 20 cm vč. LED 3stupňové stmívatelné - Bram od našeho výrobce Trio Leuchten jednoduše naleznete právě nyní výhodně! Zrovna teď v akci za 1 035 Kč.