Moderní mosazná stojací lampa 3 světla – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103903 Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v... více informací »
Moderní mosazná stojací lampa 3 světla - Jeana
Značka: QAZQA
1 879 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103903 Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103903
Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v kombinaci s mosaznou barvou zajišťuje, že se hodí do každé místnosti. Stojací lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Má průměr 22 cm a výšku 150 cm. Základna má průměr 22 cm a výšku 1,5 cm. Stínidla mají průměr 5,7 cm a výšku 8 cm. Jeana je dodávána se šňůrou 200 cm. Stojací lampu zakončíte 3 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 35 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Jeana je krásná stojací lampa do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dodá vašemu interiéru moderní nádech, který potřebujete! Kvalitní a oblíbený kousek Moderní mosazná stojací lampa 3 světla – Jeana jde sehnat ještě tady na našich stránkách zařazený v kategorii stojaci lampy! Nyní můžete najít zcela nové produkty z naší sekce za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další produkty od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Moderní mosazná stojací lampa 3 světla - Jeana získate na našich stránkách za výprodejovou cenu. Cena od 3265.00 korun! 1 879 Kč.