Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný bílý – Installa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98816 Installa je super moderní zapuštěné místo. Je dokončen v bílé barvě, což z něj dělá velmi nadčasový.... více informací »
Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný bílý - Installa
Značka: QAZQA
625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98816 Installa je super moderní zapuštěné místo. Je dokončen v bílé barvě, což z něj dělá velmi nadčasový....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98816
Installa je super moderní zapuštěné místo. Je dokončen v bílé barvě, což z něj dělá velmi nadčasový. Spot dodává hodnotu každé místnosti v domě. V kuchyni nebo v obývacím pokoji jako funkční osvětlení nebo jako základní osvětlení. Má průměr 9 cm a celkovou výšku 12 cm. Dokončete to 1 světelným zdrojem GU10 o max. 50 Watt. Toto místo můžete také ztlumit pomocí externího stmívače. Udělejte si s večerem tak extra útulný večer! Dodává se včetně upínacích pružin. To vám umožní snadno upnout zapuštěné bodové světlo do stropu. Bod je také sklopný, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Poskytněte nadčasový doplněk svého domova s tímto zapuštěným místem!

Tento výjimečný výrobek Moderní kulatý zapuštěný bodový sklopný bílý - Installa od značky se zárukou kvality QAZQA pohodlně získáte aktuálně na webu skutečně výhodně. Nabídka od 625 Kč.