Moderní kulatá stolní lampa z oceli LED vč. Stmívače – Belinda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98146 Belinda je moderní stolní lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má délku 32 cm,... více informací »
Moderní kulatá stolní lampa z oceli LED vč. Stmívače - Belinda
Značka: Paul Neuhaus
4 649 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98146 Belinda je moderní stolní lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má délku 32 cm,...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98146
Belinda je moderní stolní lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má délku 32 cm, šířku 12,5 cm a výšku 33,5 cm. Základna má průměr 17 cm. Šňůra má délku 180 cm. Lampa má integrovanou LED, což z ní činí velmi energeticky efektivní. V průměru vydrží osvětlení 25 000 hodin hoření. Svítí bílým světlem skrz váš interiér díky 2 400 lumenům a 3 000 kelvinům. Tuto lampu můžete také ztlumit, lampa je dodávána se stmívačem. Přineste jedinečný kousek do svého obývacího pokoje nebo ložnice s touto Belindou a jejími neobvyklými tvary!
Kvalitní a oblíbený výrobek můžete pořídit také u nás umístěný v kategorii stolni lampy. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé sekce ve výprodejové akci.

Tento diskontní kousek Moderní kulatá stolní lampa z oceli LED vč. Stmívače - Belinda od kvalitní značky Paul Neuhaus jednoduše můžete získat tady teď právě za super cenu! Cena od 4 649 Kč.