Moderní kruhová závěsná lampa zlatá 40 cm vč. LED – Anella

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98984 Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je... více informací »
Moderní kruhová závěsná lampa zlatá 40 cm vč. LED - Anella
2 022,15 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98984 Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98984
Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je elegantní a spodní část tvoří integrovaný prsten LED ve zlaté barvě. LED prsten má 22 wattů a poskytuje 1150 lumenů s 3000 Kelvinů (bílé světlo). Upozornění: tato lampa není stmívatelná, a proto se dokonale hodí pro funkční osvětlení v obývacím pokoji nebo v kanceláři! Lampa je také výškově nastavitelná: minimálně 40 cm a maximálně 120 cm. Tímto způsobem si sami určíte výšku závěsné lampy. Montážní deska má průměr 12 cm. Moderní klenot pro váš domov! Velmi žádaný produkt získáte bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice zavesna svitidla! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Tato značka Leuchten Direct dlouhodobě nabízí špičkové produkty.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nejprodávanější produkt Moderní kruhová závěsná lampa zlatá 40 cm vč. LED - Anella od společnosti se zárukou kvality Leuchten Direct snadno získáte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Výhodně teď u nás za 2 022,15 Kč.