Moderní kruhová závěsná lampa stříbrná 60 cm vč. LED – Anella

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98987 Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je elegantní a spodní část... více informací »
Moderní kruhová závěsná lampa stříbrná 60 cm vč. LED - Anella
3 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98987 Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je elegantní a spodní část...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98987
Tato Anella je elegantní a moderní závěsná lampa. Horní část prstenu je elegantní a spodní část je tvořena vestavěným prstenem LED ve stříbrném provedení. LED kruh má 33 wattů a poskytuje 2010 lumenů s 3000 Kelviny (bílé světlo). Upozornění: tato lampa není stmívatelná, a proto se dokonale hodí pro funkční osvětlení v obývacím pokoji nebo v kanceláři! Lampa je také výškově nastavitelná: minimálně 40 cm a maximálně 120 cm. Tak si výšku závěsné lampy určíte sami. Montážní deska má průměr 15 cm. Díky průměru 25 000 hodin hoření si můžete Anellu užívat dlouho. Moderní klenot pro váš domov!

Tento designový produkt Moderní kruhová závěsná lampa stříbrná 60 cm vč. LED - Anella od spolehlivé značky Leuchten Direct jde nakoupit v naší online nabídce za výprodejovou cenu. Aktuálně stojí u nás 3 089 Kč.