Moderní koupelnový bod bílý čtverec IP44 – Capa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102874 Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale... více informací »
Moderní koupelnový bod bílý čtverec IP44 - Capa
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102874 Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102874
Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale stylový výrobce atmosféry! Má délku a šířku 9 cm. Výška je 9,5 cm. Dodává se bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte pěkný světelný zdroj GU10 o výkonu max. 50 W pro dokončení Capa! S hodnotou IP IP44 jej lze perfektně umístit do koupelny jako základní osvětlení. Místo můžete také ztlumit externím stmívačem (např. Nástěnným vypínačem). Získejte tento nadčasový topper hned teď a dokončete svou koupelnu. Tento designový produkt Moderní koupelnový bod bílý čtverec IP44 – Capa můžete koupit v pohodě u nás umístěný v rubrice bodova svetla! Vyhledejte si podobné produkty z naší rubriky v akci. Oblíbený výrobce QAZQA vyrábí prvotřídní sortiment. To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další prověřené zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Moderní koupelnový bod bílý čtverec IP44 - Capa od našeho známého výrobce QAZQA snadno naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny již od 699 Kč.