Moderní koupelnové bodové bílé kulaté IP44 – Capa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102872 Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale... více informací »
Moderní koupelnové bodové bílé kulaté IP44 - Capa
Značka: QAZQA
1 325 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102872 Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102872
Capa je nadčasové hliníkové stropní bodové svítidlo v bílé barvě. Jednoduchý, ale stylový výrobce atmosféry! Má průměr 9 cm a výšku 9,5 cm. Dodává se bez světelného zdroje. Ujistěte se tedy, že máte pěkný světelný zdroj GU10 o výkonu max. 50 W pro dokončení Capa! S hodnotou IP IP44 jej lze perfektně umístit do koupelny jako základní osvětlení. Místo můžete také ztlumit externím stmívačem (např. Nástěnným vypínačem). Získejte tento nadčasový topper hned teď a dokončete svou koupelnu.
Tento nejprodávanější produkt Moderní koupelnové bodové bílé kulaté IP44 – Capa máte možnost pořídit jednoduše tady na stránkách v populární rubrice bodova svetla. Pořiďte si ostatní zboží ve zmiňované sekci za parádní cenu!

Zajímavý kus Moderní koupelnové bodové bílé kulaté IP44 - Capa od kvalitní společnosti QAZQA je k sehnání tady teď opravdu levně. Nabídky již od 1 325 Kč.