Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 92 cm IP44 – Cascada

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98700 Naše nástěnné svítidlo Cascada si dokonale přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a... více informací »
Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 92 cm IP44 - Cascada
Značka: QAZQA
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98700 Naše nástěnné svítidlo Cascada si dokonale přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98700
Naše nástěnné svítidlo Cascada si dokonale přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě vypadajícím povrchem z plastu s ocelí přináší lampa hravý akcent. Má integrovaný LED modul s výkonem 1750 lumenů a 3000 Kelvinů; toto nástěnné svítidlo poskytuje v koupelně teplé bílé světlo. Perfektní, abyste se na celý den připravili! Poznámka: tato lampa není stmívatelná, a proto je opravdu vhodná pro funkční použití. S průměrně 30 000 hodinami hoření můžete s Cascadou prozatím dobře pokročit. Lampa má délku 92 cm, hloubku 7,2 cm a výšku 5 cm. S krytím IP44 odolným proti stříkající vodě. Hravá lampa v koupelně! Kvalitní a velmi žádaný výrobek Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 92 cm IP44 – máte možnost dostat pohodlně tu na našem webu ve známé sekci nastenna svitidla! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený produkt Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 92 cm IP44 - Cascada od dodavatele s dobrým jménem QAZQA pohodlně pořídíte právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu. Za bezkonkureční cenu 1 999 Kč.