Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 62 cm IP44 – Cascada

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98698 Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě... více informací »
Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 62 cm IP44 - Cascada
Značka: QAZQA
1 375 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98698 Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98698
Naše nástěnné svítidlo Cascada si přijde na své nad zrcadlem v koupelně! Svým rovným tvarem a čerstvě vypadajícím povrchem z plastu s ocelí přináší lampa hravý akcent. Má integrovaný LED modul s výkonem 1050 lumenů a 3000 Kelvinů; toto nástěnné svítidlo poskytuje v koupelně teplé bílé světlo. Perfektní, abyste se na celý den připravili! Poznámka: tato lampa není stmívatelná, a proto je opravdu vhodná pro funkční použití. Nástěnnou lampu lze používat po dlouhou dobu (30 000 hodin hoření). Lampa má délku 62 cm, hloubku 7,2 cm a výšku 5 cm. S krytím IP44 odolným proti stříkající vodě. Hravá lampa v koupelně!
Oblíbený a kvalitní produkt Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 62 cm můžete získat také tu na stránkách v populární sekci nastenna svitidla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší sekce za super cenu.

Tento kvalitní produkt Moderní koupelnová nástěnná lampa černá 62 cm IP44 - Cascada od výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte zrovna dneska pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 1 375 Kč.