Moderní koupelnová bodová ocel IP44 – Ducha

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98689 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový... více informací »
Moderní koupelnová bodová ocel IP44 - Ducha
Značka: QAZQA
599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98689 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98689
Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový a vhodný pro každý životní styl. Skvrna má výšku 14 cm a průměr 10 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Vaše koupelnové místo Ducha je dodáváno bez světelného zdroje. Bod však lze snadno kombinovat se světelným zdrojem GU10 (max. 35 Watt). Toto místo má hodnotu IP IP44, díky čemuž je dokonale odolný vůči stříkající vodě. Zajistěte příjemné osvětlení vaší koupelny vedle zrcadla pomocí tohoto místa Ducha. Je také stmívatelný externím stmívačem pro příjemnou večerní atmosféru!
Tento kvalitní produkt Moderní koupelnová bodová ocel IP44 – Ducha můžete dostat bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice bodova svetla. Nyní koupíte podobné výrobky z této známé sekce za nejnižší cenu!

Tento neodolatelný výrobek Moderní koupelnová bodová ocel IP44 - Ducha od výrobce s dlouholetou historií QAZQA pohodlně dostanete v naší online nabídce za super cenu. V akci za cenu 599 Kč.