Moderní koupelnová bodová ocel 3-světlo IP44 – Ducha

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98693 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový... více informací »
Moderní koupelnová bodová ocel 3-světlo IP44 - Ducha
Značka: QAZQA
2 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98693 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98693
Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně opracovaný z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový a vhodný pro každý životní styl. Skvrna má výšku 14 cm a průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 25 cm. Vaše koupelnové místo Ducha je dodáváno bez světelného zdroje. Skvrny Ducha však lze snadno kombinovat se světelným zdrojem GU10 (max. 35 Watt). Toto místo má hodnotu IP IP44, díky čemuž je dokonale odolný vůči stříkající vodě. Světla můžete v místnosti otočit tak, jak chcete. Zajistěte příjemné osvětlení vaší koupelny pomocí tohoto místa Ducha. Je také stmívatelný externím stmívačem pro příjemnou večerní atmosféru!

Oblíbený produkt Moderní koupelnová bodová ocel 3-světlo IP44 - Ducha od známé značky QAZQA jednoduše najdete u nás teď skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 2 079 Kč.