Moderní koupelnová bodová mosaz 3světelná IP44 – Ducha

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104393 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi. Skvrna má... více informací »
Moderní koupelnová bodová mosaz 3světelná IP44 - Ducha
Značka: QAZQA
1 735 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104393 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi. Skvrna má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104393
Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi. Skvrna má výšku 14 cm a průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 25 cm. Vaše koupelnové místo Ducha je dodáváno bez světelného zdroje. Skvrny Ducha však lze snadno kombinovat se třemi světelnými zdroji GU10 (max. 35 Watt). Toto místo má hodnotu IP IP44, díky čemuž je dokonale odolný vůči stříkající vodě. Můžete skvrny otočit tak, jak chcete, aby světlo v místnosti. Zajistěte příjemné osvětlení vaší koupelny pomocí tohoto místa Ducha. Je také stmívatelný externím stmívačem pro příjemnou večerní atmosféru!
Nejprodávanější produkt Moderní koupelnová bodová mosaz 3světelná IP44 máte možnost koupit rovněž tady na našich stránkách zařazený v kategorii bodova svetla. Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Vynikající výrobek Moderní koupelnová bodová mosaz 3světelná IP44 - Ducha od výrobce s dobrým jménem QAZQA pořídíte momentálně v naši nabídce za rozumné peníze! Ceny již od 1 735 Kč.