Moderní koupelnová bodová mosaz 2světelná IP44 – Ducha

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104392 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi, díky čemuž... více informací »
Moderní koupelnová bodová mosaz 2světelná IP44 - Ducha
Značka: QAZQA
1 125 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104392 Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi, díky čemuž...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104392
Místo pro doplnění osvětlení vaší koupelny! Je krásně dokončen v mosazi, díky čemuž je velmi moderní. Skvrna má výšku 14 cm a průměr 20 cm. Montážní deska má průměr 20 cm a výšku 2,5 cm. Vaše koupelnové místo Ducha je dodáváno bez světelných zdrojů. Bod však lze snadno kombinovat se dvěma světelnými zdroji GU10 (max. 35 W). Toto místo má hodnotu IP IP44, díky čemuž je dokonale odolný vůči stříkající vodě. Můžete skvrny otočit tak, jak chcete, aby světlo v místnosti. Zajistěte příjemné osvětlení vaší koupelny pomocí tohoto místa Ducha. Je také stmívatelný externím stmívačem pro příjemnou večerní atmosféru!
Ve slevě tento produkt dostanete snadno tady na našem webu v oblíbené rubrice bodova svetla. Máme pro vás oblíbené produkty z této sekce za výhodnou cenu! Výrobce QAZQA představuje kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný a žádaný kousek Moderní koupelnová bodová mosaz 2světelná IP44 - Ducha od populární značky QAZQA jednoduše najdete zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 1 125 Kč.