Moderní černá s mědí – Mesh 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92288 Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky hip měděné barvě v kombinaci s černým... více informací »
Moderní černá s mědí - Mesh 1
Značka: QAZQA
684 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92288 Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky hip měděné barvě v kombinaci s černým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92288
Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky hip měděné barvě v kombinaci s černým rámečkem! Čisté linie jsou doplněny nápadnými kovovými čepičkami přes skvrny, což vytváří velmi elegantní celek a poskytuje krásný světelný efekt. Lampa má délku 16,5 cm. Montážní deska má průměr 7 cm. Lampa je stmívatelná, aby vytvořila ještě větší atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Toto místo můžete dokončit objednáním světelného zdroje, který se hodí do svítidla E14 (max. 40 Watt). Síťovina je skutečným přínosem pro váš interiér.
Diskontní produkt můžete sehnat právě teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii nastenna svitidla. Nyní najdete zcela nové produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Hodně povedený výrobek Moderní černá s mědí - Mesh 1 od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jednoduše můžete sehnat tady teď právě pořád výhodně. Pouze nyní za 684 Kč.