Moderní broušená nerezová ocel – Basic Round

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 43617 Robustní a jednoduchý venkovní pozemní bod s krytím IP65, který je ideální pro venkovní terasu nebo jako... více informací »
Moderní broušená nerezová ocel - Basic Round
Značka: QAZQA
1 039 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 43617 Robustní a jednoduchý venkovní pozemní bod s krytím IP65, který je ideální pro venkovní terasu nebo jako...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 43617
Robustní a jednoduchý venkovní pozemní bod s krytím IP65, který je ideální pro venkovní terasu nebo jako pozemní osvětlení. Broušený bod Basic je silný a odolný s viditelnými šrouby a krycím kroužkem z těžké lité oceli pro robustní a průmyslový vzhled. Lampa má průměr 10,5 cm. Instalace má hloubku 13 cm a průměr 10,5 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s výbojkou GU10 (max. 50 W), je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S tímto nadčasovým místem se určitě nepokazíte!
Žádaný produkt Moderní broušená nerezová ocel – Basic Round naleznete právě tady na našem webu v populární kategorii venkovni zemni reflektory. Nyní můžete získat unikátní výrobky z této populární kategorie za nejlepší ceny! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další zboží značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka QAZQA představuje kvalitní výrobky. Přesvědčte se.

Nejprodávanější výrobek Moderní broušená nerezová ocel - Basic Round od výrobce s dobrým jménem QAZQA lze získat právě dnes za výprodejovou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 039 Kč.