Moderní broušená bodová ocel 13,5 cm IP67 – základní kulatá

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99115 Jednoduchý, ale stylový základ je tento Basis Round s povrchovou úpravou z nerezové oceli... více informací »
Moderní broušená bodová ocel 13
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99115 Jednoduchý, ale stylový základ je tento Basis Round s povrchovou úpravou z nerezové oceli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99115
Jednoduchý, ale stylový základ je tento Basis Round s povrchovou úpravou z nerezové oceli (nerezové oceli). Výjimečným je to, že může vážit až 500 kg. To znamená, že to můžete přejet autem! Základní Round lze připojit přímo na 230V. Poznámka: propojovací kabel není součástí tohoto spotu! Má průměr 13,5 cm a výšku 16,5 cm. Instalační rozměry: průměr 13,6 cm a hloubka 16 cm. S hodnotou IP IP67 je odolný vůči všem povětrnostním vlivům. Bod můžete stmívat externím stmívačem. Toto není zahrnuto. Spot stále potřebuje zdroj světla LED, vhodný pro svítidlo GU10. Můžete si je snadno objednat v našem e-shopu. Nechte svou příjezdovou cestu zazářit s tímto základním kolem!Tento žádaný kousek Moderní broušená bodová ocel 13,5 cm IP67 – základní máte možnost nakoupit v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii nezařazené! Nyní můžete koupit zcela nové kusy z této známé sekce ve výprodejové akci.

Tento zlevněný produkt Moderní broušená bodová ocel 13,5 cm IP67 - základní kulatá od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA lze nakoupit aktuálně na našich stránkách extra výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 089 Kč.