Moderní bodové černé světlo se 4 světly – Facil

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102460 Moderní Facil je 4-světelné místo, které se perfektně hodí do obývacího pokoje, kuchyně... více informací »
Moderní bodové černé světlo se 4 světly - Facil
Značka: QAZQA
1 135 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102460 Moderní Facil je 4-světelné místo, které se perfektně hodí do obývacího pokoje, kuchyně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102460
Moderní Facil je 4-světelné místo, které se perfektně hodí do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice. Protože lampa je vyrobena z černé oceli, jedná se o nadčasovou lampu. Lampa má výšku 15 cm, délku 79 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Facil je dodáván bez světelného zdroje. Musíte si tedy objednat 4 světelné zdroje s objímkou E27 (každý max. 40 W). Nejlepší je samozřejmě, pokud je to také pěkný světelný zdroj, například světelný zdroj s kouřovým sklem, jantarovým sklem nebo s barevným zpětným zrcátkem. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Světelné body jsou od sebe individuálně nastavitelné. Tímto způsobem určíte, kam světlo svítí, super šikovné! Oživte svůj interiér tímto zábavným místem Facil!

Tento levný produkt Moderní bodové černé světlo se 4 světly - Facil s pečetí kvality od značky QAZQA můžete najít v naší nabídce za nejnižší cenu! Nabídka již od 1 135 Kč.