Moderní bodové bílé sklopné kolo – Jeany 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93278 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Moderní bodové bílé sklopné kolo - Jeany 3
Značka: QAZQA
469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93278 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93278
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 11 cm a průměr 20 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou GU10 (každý max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S Jeany 3 nechejte světlo svítit tam, kde je to potřeba.

Velmi oblíbený kus Moderní bodové bílé sklopné kolo - Jeany 3 s pečetí kvality od značky QAZQA je k dostání v naší online nabídce za super cenu. Právě lze objednat jen za 469 Kč.