Moderní bodové bílé sklopné kolo – Jeany 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93274 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Moderní bodové bílé sklopné kolo - Jeany 2
Značka: QAZQA
365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93274 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93274
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 11 cm a šířku 21 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampu zakončíte dvěma světelnými zdroji s objímkou GU10 (každý max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S Jeany 2 nechejte světlo svítit tam, kde je to potřeba.Hodně povedený kus Moderní bodové bílé sklopné kolo – Jeany 2 jde sehnat nyní tady na našich stránkách v populární kategorii bodova svetla. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel QAZQA vám poskytuje top výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Levný výrobek Moderní bodové bílé sklopné kolo - Jeany 2 od našeho známého výrobce QAZQA jednoduše můžete sehnat právě nyní až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 365 Kč.