Moderní bodově bílá otočná a sklopná – Go 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94457 Toto místo Ga 1 má minimalistický a elegantní design. Díky tomu je toto místo velmi... více informací »
Moderní bodově bílá otočná a sklopná - Go 1
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94457 Toto místo Ga 1 má minimalistický a elegantní design. Díky tomu je toto místo velmi...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94457
Toto místo Ga 1 má minimalistický a elegantní design. Díky tomu je toto místo velmi užitečné, aby zářilo světlo, kamkoli chcete. Svítidlo pro povrchovou montáž je vyrobeno z hliníku v matně bílém provedení. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má výšku 16 cm, délku 15,5 cm a šířku 12 cm. Montážní deska má délku 15,5 cm a šířku 12 cm. Žárovka je vybavena objímkou G9 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte spolu s ní (max. 40 W). Skutečně moderní klenot pro váš interiér!Tento kvalitní a žádaný produkt je dostupný právě tu na našem webu v oblíbené sekci nastenna svitidla. Nyní pořídíte nové produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Známý dodavatel QAZQA vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na více kousků značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Moderní bodově bílá otočná a sklopná - Go 1 od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA pohodlně získáte právě dnes opravdu výhodně! Ve skvělé akci za 775 Kč.