Moderní bodová ocel nastavitelná – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103878 Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí reflektoru Jeana. Lampa je vyrobena z oceli a... více informací »
Moderní bodová ocel nastavitelná - Jeana
Značka: QAZQA
309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103878 Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí reflektoru Jeana. Lampa je vyrobena z oceli a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103878
Dodejte svému interiéru moderní nádech pomocí reflektoru Jeana. Lampa je vyrobena z oceli a zachovala si svou přirozenou barvu. Jeho elegantní design a barva zajišťují, že se perfektně hodí do moderního, průmyslového nebo designového interiéru. Jeana má výšku 13 cm, délku 9,5 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Bod doplníte světelným zdrojem s kováním GU10 (max. 35 Wattů). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Jeana je vhodná do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Místo je vhodné proti zdi a na strop, super šikovné! Je nastavitelný, takže se rozhodnete, kam svítí osvětlení. Udělejte si doma pohodlí s mosazným reflektorem Jeana.

Kvalitní a levný produkt Moderní bodová ocel nastavitelná - Jeana od společnosti QAZQA můžete získat v aktuální nabídce výhodně. Zrovna nyní za cenu 309 Kč.