Moderní bodová černá se zlatým 1 světlem – Magno

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99071 Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu!... více informací »
Moderní bodová černá se zlatým 1 světlem - Magno
Značka: QAZQA
389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99071 Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99071
Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu! Magno vytváří přidanou hodnotu ve vašem obývacím pokoji, ale také vypadá skvěle v hale jako funkční světlo. Zlatý interiér stínu poskytuje útulné světlo. Skvrna má výšku 12,5 a hloubku 15 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 9 cm. Magno je také sklopné, takže můžete svítit tam, kam chcete! Super šikovný. Poskytněte svému domovu příjemné světlo zakoupením světelného zdroje, který se hodí do svítidla E14 (max. 40 W). Magno je také stmívatelné pomocí externího stmívače. Doplňte svůj domov o toto útulné Magno!

Tento levný výrobek Moderní bodová černá se zlatým 1 světlem - Magno od značky se zárukou kvality QAZQA můžete najít aktuálně na našich stránkách ve výhodné akci! V akci za 389 Kč.