Moderní bodová černá s měděným 2 světlem – Mesh

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92289 Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky moderní měděné barvě v kombinaci s černým... více informací »
Moderní bodová černá s měděným 2 světlem - Mesh
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92289 Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky moderní měděné barvě v kombinaci s černým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92289
Hodiny jsou super trendy, zcela v trendu díky moderní měděné barvě v kombinaci s černým rámečkem! Čisté linie jsou doplněny nápadnými kovovými čepičkami přes skvrny, což vytváří velmi elegantní celek a poskytuje krásný světelný efekt. Lampa má výšku 19,5 cm a délku 37,5 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Lampa je stmívatelná, aby vytvořila ještě větší atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Toto místo můžete dokončit objednáním dvou světelných zdrojů, které se hodí do svítidla E14 (max. 40 Watt). Mesh 2 je skutečným přínosem pro váš interiér. Zcela unikátní produkt jde pořídit již dnes tu na našich stránkách zařazený v rubrice bodova svetla! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Známý výrobce QAZQA pro své zákazníky prodává vynikající zboží . A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super výrobek Moderní bodová černá s měděným 2 světlem - Mesh od společnosti se zárukou kvality QAZQA snadno můžete získat aktuálně na webu pořád výhodně! Ceny již od 829 Kč.