Moderní bodová bílá sklopná – Jeany 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93276 Spojujeme praktičnost s atmosférou, řešením je řada Jeany! Tyto univerzální spoty můžete použít, kdekoli... více informací »
Moderní bodová bílá sklopná - Jeany 2
Značka: QAZQA
285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93276 Spojujeme praktičnost s atmosférou, řešením je řada Jeany! Tyto univerzální spoty můžete použít, kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93276
Spojujeme praktičnost s atmosférou, řešením je řada Jeany! Tyto univerzální spoty můžete použít, kdekoli budete chtít. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Charakteristickým znakem této řady je, do jaké míry vezmete věci do svých rukou, protože světlo můžete nasměrovat snadno a přitom efektivně. Svítidlo má výšku 11,5 cm a šířku 25,5 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Svítidlo doplňujete dvěma světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 Watt). Toto přisazené bodové světlo je stmívatelné externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Nechte světlo svítit tam, kde je potřeba s Jeany 2. Hodně povedený produkt Moderní bodová bílá sklopná – Jeany 2 jde sehnat mimo jiné na našem webu v oblíbené kategorii bodova svetla. Máme pro vás ještě jiné kusy z této populární rubriky ve slevě. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA má k dispozici špičkové produkty. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Moderní bodová bílá sklopná - Jeany 2 od známé značky QAZQA můžete dostat tady a teď za příznivou cenu. Ve skvělé akci za 285 Kč.