Lustr Nowodvorski HERMANOS 8033 bílá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 585356422 Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla... více informací »
Lustr Nowodvorski HERMANOS 8033 bílá/zlatá
Značka: Nowodvorski
5 111 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 585356422 Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 585356422
Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla jsou zhotovena z ocelového plechu, mají vrchlík z mosazi a jsou v různém tvaru, takže celé svítidlo působí velmi zajímavým a individuálním dojmem. Délku lanka lze zkrátit dle potřeby. Do svítidla jsou vhodné žárovky s paticí GU10, konstrukce svítidla zajišťuje to, že žárovky jsou zasunuté do krytky a nevystupují ze stínidla, čímž neruší elegantní vzhled svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.Tento designový výrobek můžete získat ještě tu v populární rubrice svítidla. Nyní si můžete pořídit ještě další kousky z této známé sekce ve slevě. Značka Nowodvorski vám představuje prvotřídní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další kvalitní produkty značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Lustr Nowodvorski HERMANOS 8033 bílá/zlatá od spolehlivé značky Nowodvorski jde koupit v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Teď v akci 5 111 Kč.