Lustr Nowodvorski HERMANOS 8030 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 585356371 Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla... více informací »
Lustr Nowodvorski HERMANOS 8030 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
3 935 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 585356371 Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 585356371
Moderní závěsné svítidlo HERMANOS značky Nowodvorski, které je novinkou pro sezónu 2022. Stínidla jsou zhotovena z ocelového plechu, mají vrchlík z mosazi a každé je v jiném tvaru, takže celé svítidlo působí velmi zajímavým a individuálním dojmem. Délku lanka lze zkrátit dle potřeby. Do svítidla jsou vhodné žárovky s paticí GU10, konstrukce svítidla zajišťuje to, že žárovky jsou zasunuté do krytky a nevystupují ze stínidla, čímž neruší elegantní vzhled svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.Tento kvalitní a levný produkt Lustr Nowodvorski HERMANOS 8030 máte možnost sehnat lehce tady u nás umístěný v kategorii svítidla. Vyhledejte si akční produkty z této populární sekce na pár kliknutí! Tato značka Nowodvorski vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Lustr Nowodvorski HERMANOS 8030 černá/zlatá od této skvělé značky Nowodvorski můžete nakoupit ještě dnes skutečně výhodně. Právě nyní za 3 935 Kč.