Lustr Nowodvorski EGG M 9022 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582554315 Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo... více informací »
Lustr Nowodvorski EGG M 9022 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
3 592 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582554315 Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 582554315
Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo nad jídelní stůl, ale také například jako centrální svítidlo do obývacího pokoje anebo do vstupní haly. Využívá klasické žárovky s velkým závitem E27 s max. příkonem 40W. Světlo je zhotoveno z kompozitního materiálu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.
Oblíbený a kvalitní produkt je k dispozici bezstarostně tady na našem webu zařazený v kategorii svítidla. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další zboží od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Lustr Nowodvorski EGG M 9022 černá/zlatá od oblíbené značky Nowodvorski jde koupit právě dnes za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 3 592 Kč.