Lustr Nowodvorski EGG L 9024 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582557280 Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo... více informací »
Lustr Nowodvorski EGG L 9024 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
7 880 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582557280 Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 582557280
Lustr EGG značky Nowodvorski. Dominantní svítidlo EGG je vhodné především jako exklusivní svítidlo nad jídelní stůl, ale také například jako centrální svítidlo do obývacího pokoje anebo do vstupní haly. Využívá klasické žárovky s velkým závitem E27 s max. příkonem 40W. Světlo je zhotoveno z kompozitního materiálu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.Tento velmi oblíbený produkt máte možnost koupit zrovna tu na našich stránkách v sekci svítidla. Podívejte se na ostatní produkty z této populární kategorie za super ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další vybrané kousky značky Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Lustr Nowodvorski EGG L 9024 černá/zlatá od našeho předního výrobce Nowodvorski snadno můžete pořídit tady nyní opravdu výhodně. Nyní pořídíte za 7 880 Kč.