Lustr Nowodvorski CANOE 7926 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582554277 Lustr CANOE v barevném provedení černá a zlatá. Dominantní svítidlo CANOE je vhodné především... více informací »
Lustr Nowodvorski CANOE 7926 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
7 476 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 582554277 Lustr CANOE v barevném provedení černá a zlatá. Dominantní svítidlo CANOE je vhodné především...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 582554277
Lustr CANOE v barevném provedení černá a zlatá. Dominantní svítidlo CANOE je vhodné především jako exklusivní svítidlo nad jídelní stůl, ale také například jako centrální svítidlo do obývacího pokoje anebo do vstupní haly. Využívá pět klasických žárovek s velkým závitem E27 s max. příkonem 40W. Světlo je zhotoveno z kompozitního materiálu. Je zavěšeno na dvou elegantních lankách doplněných kabelem pro přívod proudu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a připojte k objednávce některou z úsporných LED žárovek.
Tento diskontní produkt najdete také tady na stránkách v populární kategorii svítidla! Vyberte si unikátní kousky z této známé kategorie ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Lustr Nowodvorski CANOE 7926 černá/zlatá originál od výrobce Nowodvorski získáte na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Aktuálně za 7 476 Kč.